Witaj w mojej bajce

Mam na imię Natalia, a Trele Morele Photography to moja mieszanka miłości do dziecięcej beztroski i kobiecej wrażliwości oraz ogromnej pasji jaką jest fotografia. 

To spełnienie ogromnego marzenia  o zamykaniu w kadrach prawdziwych emocji, bez pozowania i krępującego dystansu.

Z aparatem w dłoniach czuję się kompletna i wdzięczna za możliwość tworzenia Waszych wspomnień. Dzięki niemu wierzę w moc opowieści i wspólnotę naszych doświadczeń.

Fotografia jest dla mnie wchodzeniem w relacje z ludźmi, budowaniem wzajemnego zaufania i naciskaniem spustu migawki w odpowiednim momencie. To poszukiwanie odpowiedniego światła, barw i emocji. 

Inspiruje mnie natura, styl rustykalny i boho, zapach starego drewna, suszone rośliny  i organiczne tkaniny w naturalnych barwach.

Aparat towarzyszy mi od 18 lat, od 10 zajmuję się fotografią zawodowo. Jako jedna z pierwszych w Polsce zaczęłam fotografować w stylu boho, który czuję całym sercem.

Przeprowadziłam już kilkanaście edycji warsztatów grupowych oraz niezliczoną ilość szkoleń indywidualnych. Dzięki nim wiele fotografek zaczęło w niesamowity sposób rozwijać własne marki osobiste. Od roku przekazuję również wiedzę poprzez autorski kurs obróbki online.

Prywatnie, szalona zielarka, zwolenniczka życia w zgodzie z Matką Naturą i jej cyklami, zakochana w dzikich podróżach naszym domkiem na kółkach. Spokój odnajduję w praktyce jogi i medytacji. Spełniona mama dwóch chłopców – Wojtusia i Stasia, żona Gepetta, z którym dzielnie tworzymy naszą małą manufakturę z drewnianymi rekwizytami do sesji  – Trele Morele Photoprops.

Moje Studio

To miejsce wyjątkowo bliskie mojemu sercu i uważam je za swój drugi DOM. Zrodziło się z pragnienia by każdy po przekroczeniu jego progu czuł się jak u siebie. To miejsce z Duszą, zaaranżowane w wyjątkowym klimacie. Przeważają w nim ciepłe, naturalne barwy, sporo drewna, dodatków upolowanych na targach staroci, organicznych tkanin, roślin oraz scenografie i stylizacje w stylu boho oraz rustykalnym. Otula ciepłem świec, zapachem naparów ziołowych z miodem i wonią naturalnych olejków eterycznych.

Poza studiem dostępna dla Was jest również poczekalnia, kuchnia oraz przytulna garderoba wypełniona po brzegi wyselekcjonowanymi przez lata sukniami kobiecymi, masą dodatków i ubranek dla dzieci. Na miejscu istnieje również możliwość wykonania sesji „Milk Bath” w wannie wypełnionej mlekiem i roślinami.